——— Zespół Profesjonalnych Prawników

Kancelaria Adwokacka Łobacz - Urbanowicz

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

doktor Paweł Łobacz

adwokat

absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1999-2010 wykonywał zawód prokuratora w jednostkach organizacyjnych prokuratury różnego szczebla. Prowadził zajęcia szkoleniowe z aplikantami prokuratorskimi (m.in. z zakresu pozakodeksowych przepisów karnych i postępowania cywilnego).

Jako prokurator prowadził najpoważniejsze postępowania związane z przestępczością gospodarczą oraz kryminalną. Po zrzeczeniu się stanowiska prokuratora wykonywał zawód radcy prawnego.

Obecnie wykonuje zawód adwokata. W 2011 r. obronił rozprawę doktorską z zakresu postępowania karnego. Biegła znajomość języka angielskiego.

Andrzej Urbanowicz

adwokat

absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, w 2001r. wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie, w latach 1999-2006 pracownik wydziału prawa i administracji uniwersytetu warmińsko-mazurskiego w Olsztynie.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oraz w zakresie prowadzenia spraw karnych. Biegła znajomość języka angielskiego.

Katarzyna Kucka-Rachuba

radca prawny

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a następnie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

W roku została 2018 wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie pod numerem OL-1850.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami radcowskimi i adwokackimi w kraju jak i za granicą.

Świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, rodzinnym i gospodarczym oraz w prawie karnym.
Włada językiem angielskim oraz językiem włoskim.

Bartosz Kostecki

radca prawny

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W 2012 roku został wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Po ukończeniu aplikacji został wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Olsztynie pod numerem OL-1709.
Radca Prawny Bartosz Kostecki od 2010 r. współpracuje z olsztyńskimi kancelariami radców prawnych i adwokatów w szczególności w zakresie obsługi klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawie bankowym, w szczególności w doradztwie oraz prowadzeniu spraw o zapłatę, obrotu wierzytelnościami, a także egzekucji wierzytelności.
Jego zainteresowania to motoryzacja i dobry film.

Olga Kostecka

radca prawny

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W 2012 roku została wpisana na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Po ukończeniu aplikacji została wpisana na listę radców prawnych w OIRP w Olsztynie pod numerem OL-1710.
Radca Prawny Olga Kostecka od 2010 r. współpracuje z olsztyńskimi kancelariami radców prawnych i adwokatów w szczególności w zakresie obsługi klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w szczególności w doradztwie oraz prowadzeniu spraw o zapłatę w tym o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia, spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego, a także
z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Jej zainteresowania to gry planszowe i dobra książka.

Filip Borko

aplikant adwokacki

Edyta Łobacz

współwłaściciel, koordynator zespołu

——— Zespół Profesjonalnych Prawników

Kontakt z kancelarią

Kiedy ważna jest każda chwila dostępni jesteśmy całodobowo