——— Kancelaria Adwokacka

Nasz zespół

Kancelaria łączy wieloletnie doświadczenie z najwyższymi standardami oferowanych usług, co pozwala z sukcesem rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawne, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Naszą kancelarię tworzą ludzie, którzy łączą wspólnie swoje kompetencje, by lepiej i sprawniej zająć się rozwiązaniem Twojej sprawy.

———  ADWOKAT

doktor Paweł Łobacz

absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1999-2010 wykonywał zawód prokuratora w jednostkach organizacyjnych prokuratury różnego szczebla. Prowadził zajęcia szkoleniowe z aplikantami prokuratorskimi (m.in. z zakresu pozakodeksowych przepisów karnych i postępowania cywilnego).

Jako prokurator prowadził najpoważniejsze postępowania związane z przestępczością gospodarczą oraz kryminalną. Po zrzeczeniu się stanowiska prokuratora wykonywał zawód radcy prawnego. Obecnie wykonuje zawód adwokata. W 2011 r. obronił rozprawę doktorską z zakresu postępowania karnego. Biegła znajomość języka angielskiego.

———  ADWOKAT

Andrzej Urbanowicz

absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, w 2001r. wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie, w latach 1999-2006.

Pracownik wydziału prawa i administracji uniwersytetu warmińsko-mazurskiego w Olsztynie, posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oraz w zakresie prowadzenia spraw karnych. Biegła znajomość języka angielskiego.

———  RADCA PRAWNY

Bartosz Kostecki

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W 2012 roku został wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Po ukończeniu aplikacji został wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Olsztynie pod numerem OL-1709.

Radca Prawny Bartosz Kostecki od 2010 r. współpracuje z olsztyńskimi kancelariami radców prawnych i adwokatów w szczególności w zakresie obsługi klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawie bankowym, w szczególności w doradztwie oraz prowadzeniu spraw o zapłatę, obrotu wierzytelnościami, a także egzekucji wierzytelności.

Jego zainteresowania to motoryzacja i dobry film.

———  RADCA PRAWNY

Olga Kostecka

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W 2012 roku została wpisana na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Po ukończeniu aplikacji została wpisana na listę radców prawnych w OIRP w Olsztynie pod numerem OL-1710.
Radca Prawny Olga Kostecka od 2010 r. współpracuje z olsztyńskimi kancelariami radców prawnych i adwokatów w szczególności w zakresie obsługi klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w szczególności w doradztwie oraz prowadzeniu spraw o zapłatę w tym o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia, spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego, a także
z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Jej zainteresowania to gry planszowe i dobra książka.

———  APLIKANT ADWOKACKI

Filip Borko

———  WSPÓŁWŁAŚCICIEL, KOORDYNATOR ZESPOŁU

Edyta Łobacz

——— Kancelaria Adwokacka

Kontakt z kancelarią

Kiedy ważna jest każda chwila dostępni jesteśmy całodobowo